Kapsle s moringou
Zdroj: www.herbandme.cz

Moringa olejodárná a vliv na hubnutí

Pokud se snažíme o trvalý úbytek váhy, velkou roli hraje naše psychika, věk a energie. Pokud jsme permanentně ve stresu, unavení a ke všemu jsme dospěli do věku, kdy náš metabolismus je pomalejší, hubneme pomalu a zda vůbec. Řada z nás čeká na zázračnou pilulku, lepší načasování nebo jsme sáhli po keto potravinách

Většina odborníků správně tvrdí, že pokud se snažíme shodit přebytečná kila, musíme do svého plánu zařadit pravidelný pohyb. Určitě je to pravda, na druhou stranu, pokud neupravíme stávající stravování, sport sám o sobě nám k úbytku nepomůže. Stejně tak zařazení drastických diet, hladovek nebo jednorázová keto dieta. Toto všechno může a zpravidla i má opačný efekt, přibereme ještě více, vyhladovělé tělo bez vitamínů, minerálů a základních živin pojme vše a rádo zpět ve svůj prospěch. 

Je důležité nesoustředit se na rychlý výsledek, měli bychom usilovat o dlouhodobé udržení ideální váhy. Tak, abychom se v ní cítili dobře a měli dostatek energie. Nemusí to nutně znamenat úplnou změnu jídelníčku, měli bychom vycházet z toho, co máte rádi, s použitím čerstvých potravin nezatížené chemií a zařadit příjem živin. Není žádoucí trvat na pravidelném přísunu jídla, náš organismus je z trávení vyčerpaný a potom nefunguje tak, jak má. Zkuste vaše tělo probudit krátkodobými půsty, dejte si večeři a druhý den začněte obědem. Pokud toto zařadíte třeba dvakrát týdně, výsledek se dostaví. Zařaďte také kromě kvalitních potravin do jídelníčku doplňky stravy, které vám redukci váhy usnadní. Významným pomocníkem je rostlina moringa olejodárná, která obsahuje nálož potřebných živin i vitamínů, v potřebném množství tak, aby tělo fungovalo a spalovalo jak má.

Jaké živiny by určitě neměli ve vašem jídelníčku chybět? Jednoznačně vláknina, doporučená denní dávka je 30g, ovšem běžně ji do těla dostaneme o polovinu méně. Výrazně nám to škodí, vláknina nejenom pomáhá snížit nebo udržet si vysněnou váhu a zároveň nás chrání před civilizačnímu nemocemi, kam spadá i cukrovka. Vláknina má také protirakovinový účinek a chrání střevní sliznici, reguluje hladinu cukru v těle. Potraviny, které vlákninu obsahují, jako například ořechy, ovoce nebo zelenina, zároveň zvyšují pocit nasycení. 

Vysoký podíl vlákniny obsahuje právě moringa olejodárná, kromě uvedených účinků zpomaluje buněčné stárnutí, což vede nejenom k lepšímu stavu pokožky a vlasů, ale k nárůstu energie, díky níž nejste unaveni. V morinze najdete také vitamíny skupiny B, které jsou prospěšné pro vaši psychiku a správné fungování nervové soustavy. A nezbytné vitaminy A, K, E, D, C, které regenerují buněčný metabolismus a podporují imunitu.

Tato superpotravina je skutečně královnou zelených potravin, je to nálož minerálních látek jako vápník, hořčík, železo, fosfor, draslík, měď a mangan. V porovnání s ostatními zdroji, moringa jich obsahuje vskutku velkorysé množství. Třeba s vápníkem máme spojené hlavně mléčné výrobky. Ale v morinze ho je 14x víc. Moringa olejodárná obsahuje také 28 % bílkovin a 9 aminokyselin, ty jsou důležité pro budování svalové hmoty. Kombinace správného stravování a sportu přinese svoje ovoce, moringa vám zajistí na pravidelný pohyb dostatek energie.

Moringu olejodárnou vybírejte pečlivě, jsou velké rozdíly v kvalitě, a tudíž účinnosti doplňků. Moringa od herbandme.cz pochází z Filipín z rodinné farmy, je jedinečná pro svoji kvalitu i chuť. Při hubnutí doporučujeme kapsle, které obsahují jemně namletý prášek bez jakékoliv chemie. Můžete je mít všude s sebou a snadno dodržet celou denní dávku 6 kapslí. Pro větší účinnost doporučujeme brát první dvě kapsle ráno nalačno, další dvě po obědě a poslední dvě nejpozději v 17.00 hodin. Obsahují totiž zeatin, který dodává energii a mohli by jste hůře usínat. Energii využijete během dne při práci nebo sportu.

Moringový prášek 

100% čistý prášek z moringy olejodárné vám nabízí mnoho možností, jak si ho vychutnat. Můžete si z něj připravit čaj, chlazený nápoj, smoothie nebo ho přidat do jogurtu, do salátu, na těstoviny. Navíc je to ideální balení na cesty. V každém sáčku je plnohodnotná denní dávka.

Moringa čaj

Pro rychlejší nástup doporučujeme kombinovat kapsle s moringovým čajem. Dávkování kapslí zůstává stejné, jenom si k nim ještě dopoledne a odpoledne vychutnáte hrneček lahodného čaje (250 ml). Jestli zvolíte sypaný nebo sáčkový, je jen na vás, účinkovat budou oba stejně.

Není nic snadnějšího než moringu vyzkoušet. Usnadněte si cestu za vysněnou postavou. Moringa nastartuje váš metabolismus, budete mít menší chuť k jídlu, dostatečný přísun vitamínů a víc energie. Na základě našich zkušeností vám můžeme slíbit, že změny si všimnete brzy.

Ivana Bednářová Častvajová

www.herbandme.cz 

Komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*