Econea_kalhotky snuggs
Zdroj: Snuggs.cz

Menstruační kalhotky Snuggs

Dnešní dnešní tip je pro dámy a ocení ho všechny, které zvažují přechod od klasických jednorázových vložek a tampónů. I hygienické potřeby se dají vyrábět s větším ohledem na přírodu a příkladem jsou právě Snuggs.

Ptáte se jak tohle může fungovat?

Celkem jednoduše. Při jejich výrobě je použita savá vrstva na vnitřní straně prádla. Rychle odvede vlhkost od pokožky a je zajištěna nepropustnou textilní membránou a antibakteriální ochranou. Ta zajišťuje, že kalhotky zůstanou hygienické a zabrání vzniku zápachu. Při menstruaci je tak stačí vyměnit i jen jednou denně, v závislosti na síle menstruace.

Tip na produkt_menstruační kalhotky Snuggs

Kdo kalhotky Snuggs vyrábí?

Jedná se o český projekt, Snuggs vyrábí firma Lindy Šejdové a Tomáše Zahradníka.

Jak menstruační kalhotky Snuggs používat?

Díky absorpční membráně kalhotky neprotékají. Podle síly menstruace si ženy většinou vybírají jednotlivé typy. Dělají se ty pro slabou až střední menstruaci, nebo pak pro silnou. Kalhotky pro slabou/střední menstruaci některé nosí i jako pojistku při použití tampónu nebo menstruačního kalíšku.

Menstruační kalhotky Snuggs recenze_funkční vrstva

Výrobce kalhotky konzultoval s gynekology a ti doporučují maximální dobu nošení 8-12 hodin. Po této době je vhodné si je vyměnit. Budete tedy potřebovat více kusů. U kalhotek je uvedeno, že vydrží desítky cyklů praní, takže nahradí obrovské množství vložek a tamponů. Nemusí se je obávat použít ani ženy, které jsou náchylnější ke kvasinkové infekci. Díky obsahu antibakteriálního stříbra je zničeno 99% bakterií.

Zaprat by se měly ve studené vodě a poté je lze prát normálně v ruce, nebo pračce. Nedoporučuje se ale používat aviváž, protože ta by mohla snížit účinnost absorpční vrstvy.

Zdroje: Econea.cz, Snuggs.cz

Komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*