Výměna zpětných odkazů s Naturehelp.cz

Pokud jste linkbuilder, SEO specialista, marketingová agentura nebo prostě provozovatel kvalitního webu a máte zájem o výměnu zpětných odkazů, domluvíme se. Pravidelně vyměňujeme odkazy s nekonkurenčními weby. A občas i s těmi konkurenčními. :). Máte-li zájem o výměnu, napište na mail: nehylu@seznam.cz. Výměnu zařídíme.

Pokud teprve zjišťujete, proč byste vlastně odkazy měli měnit, vezte že se jedná o techniku, která pomůže vašemu webu s nárůstem návštěvnosti z neplaceného vyhledávání z Google, Seznamu a dalších vyhledávačů. Pokud na nějaký web vede stoupající množství odkazů z webu, který Google hodnotí jako autoritativní, začne se zlepšovat pozice takového webu ve výsledcích vyhledávání.

Jak si zjistím autoritu mého webu?

Pokud nejste profík, který má k dispozici placené nástroje, nejjednodušší způsob jak zhruba ověřit autoritu je Ahrefs. Mají zdarma online nástroj, který se jmenuje Website Authority Checker. Sem zadáte název vaší domény a Ahrefs ukáže skóre od 0 do 100. Hodně zjednodušeně platí, že čím vyšší číslo, tím lépe daný web Google hodnotí.